Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2008-10-30 13:08:24

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

Myślę, że jak pójdziemy i spróbujemy to się okaże jakiego sprzętu nam potrzeba i czy dużo/komu brakuje.
Po wczorajszym bt naprawdę zaczynam myśleć, że jest szansa. Kwestia opracowania i wyuczenia taktyki, czyli to co najwięcej czasu zajmuje. Poza tym jednak, wbrew temu czego się baliśmy,  jest więcej chętnych na rajd, niż miejsc. A to dobrze wróży. I można by spróbowac zebrać w miarę najlepszy skład na pierwsze próby.
Z tym, że brakuje nam chyba 2-3 healerów i 1 tanka (chyba, że ktoś się przerobi z paladynów )  - to może być problem.

JEŚLI dzisiejsze bt pójdzie w miarę dobrze na tych późniejszych bossach, to zacznijmy myśleć nad składem i taktykami
Jeśli nie pójdzie, to do czasu uzbierania sprzętu sobie darujemy oczywiscie.

Offline

 

#17 2008-10-30 13:14:06

Madderdin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

A jesteśmy w stanie dalej pociągnąć BT jeśli 1/3 - 1/4 składu nie będzie miała shadow res sprzętu?

Offline

 

#18 2008-10-30 13:21:15

Sentis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

Mysle, ze powinnismy dac rade bo to w sumie 1 boss wiec moze w zamian za resa zalozymy cos co dam nam wiecej hp... A co do SP to mysle ze jak dokonczymy BT i przelecimy po MH i sprzet rozdamy naprawde z glowa a nie przez pryzat wlasnego ja to i do SP mozna sie wybrac.

Offline

 

#19 2008-10-30 13:27:44

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

Przecież po patchu zrobiliśmy bt bez żadnego shadow res sprzętu. Wiem, dps lepszy, sprzęt lepszy, grupa core itd.
Ale można zrobić tak jak Sentis propnuje...Moim zdaniem bez sensu szyć sprzęt do resa, jeśli za kilka rajdów okaże się nieprzydatny, bo już i tak będziemy Mother robić migiem. Weźmy parę rzeczy do staminy więcej, ew trochę sprzętu pvp jak ktoś ma i zobaczymy jak pójdzie.

Offline

 

#20 2008-10-30 19:18:44

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

Po pierwsze za 2 tygodnie dodatek wiec shadow się nie opłaca robić. Po drugie nihilum robiło mother w zielonych itemkach z shadow resem co na ah kupili (czasami takie lecą), a wtedy nie było patchy nowych talentów i sprzętu za badge więc raczej dacie radę . Ale swoją drogą w byłym core kiedy ja jeszcze byłem to już chyba z ponad 10 osób miało shadow resa.

Offline

 

#21 2008-10-31 09:38:52

Qroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 43
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

tak, ale zaraz po patchu jak poszliśmy do bt nikt nie wziął ze sobą sprzętu bo nie spodziewaliśmy się że zajdziemy tak daleko..a i na mother miał być wipe kontrolny, a okazało się, że to nie był nasz wipe, ale mother

nam chyba jednak shadow ress jest potrzebny, przynajmniej trochę, niekoniecznie cap..w sumie wczoraj za 1 razem, gdybyśmy mieli trochę mocniejszy dps, to by padła

a potem to już nie wiem co się działo,że teleportowało ludzi w rajd

Offline

 

#22 2008-10-31 09:50:41

Madderdin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Kalecgos & Sathrovarr - Sunwell Plateau - taktyka

Przejżałem taktyki i obejrzałem parę filmików. Nihilum jak biło Mother było rozwalone na 3 grupki dps/heal. natomiast na tym filmiku raid wydaje się być wogóle dziwnie rozstrzelony:
http://www.bosskillers.com/cgi-bin/bbgu … yti9YyFJ7l

Ogólnie taktyki są dwie. Jedna to podzielenie raidu na 3 grupki, druga to to co my robiliśmy wczoraj. Ale moim zdaniem cholernego pecha mieliśmy. jedyną różnicą między naszym ustawieniem a tym podanym w taktyce jest miejsce gdzie stoi raid:

http://www.bosskillers.com/cgi-bin/bbgu … yti9YyFJ7l

No i niestety odrobina shadow res sprzętu jest nam potrzebna bo za szybko giniemy po teleportacji

Ostatnio edytowany przez Madderdin (2008-10-31 09:51:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia13.pun.pl www.rapidracing.pun.pl www.wawelberg.pun.pl www.smoczaoaza.pun.pl www.ps-wsp.pun.pl