Nazwa forum

Opis forum


#31 2008-10-24 19:10:01

Bladewar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

A ja protestuje...trzeba bedzie to zrobic troche wczesniej nic kilka dni przed dodatkiem....bo akurat niebedzie mnie w tym czasie, wyjezdzam na 3 tyg, a naprawde nieche tego przegapic. Nikogo to pozniej nieruszy, gdybysmy zrobili to predzej moze by zdali sobie wkoncu z tego sprawe ze gildia jest zle zadzona. Poza tym mam ochote dolaczyc do gildi 5 min przed naszym wyjsciem aby moc wyjsc jeszcze raz:)
Prosze niepozbawiajcie mnie tej przyjemnosci:)

Ostatnio edytowany przez Bladewar (2008-10-24 19:12:55)

Offline

 

#32 2008-10-24 19:15:15

Sentis

Administrator

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

hehehe jaki szczwany lis z tego naszego Balde

Offline

 

#33 2008-10-24 19:50:01

Akarra

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

no ja jestem podobnego zdania co Blade jesli wyjdziemy kilka dni przed odadtkiem to do nikogo nic nie dotrze dlaczego to robimy bo i tak kazdy bedzie zajety lvlowaniem jak najszybciej do 80 lvl

Offline

 

#34 2008-10-24 20:11:16

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

hymm a moze to i dobrze mi tam na jakiejs wielkiej drace szczeze mowiac nie zalezy, jesliby sie dalo to szczeze mowiac wolalbym uniknac jakiejs swietej wojny bo jakby nie patrzec pewnie sporo znajomych mi tam zostanie.

Ps. Blade heheh jak cos takiego odwalisz to sie normlanie zloze ze smiechu i chyba bym zostal te kiolka sekund dluzej zeby zobaczyc komentarze hehehe

Ostatnio edytowany przez Quash (2008-10-24 20:12:28)

Offline

 

#35 2008-10-25 01:28:27

mati

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

wyjdzmy 1go...

aaa i Blade napisz ze jednak znalazles lepsza gildie




no dobra skoro Q nie chce to moze chociaz wstepnie podajmy jakies propozycje. ja nadal obstawalalbym przy 3 oficerach by byla jakas proporcja przy ew glosowaniu. i moznaby ustalic stala grupe tych 7 typkow do rekrutacji jak najbardziej jestem za by brac ich na 2 tyg obserwowac i potem podjac decyzje. rangi oczywiscie moga takie pozostac jak sugerowal Q ale rl mysle ze 1-2 to max jest nas malo i mysle ze wiecej nie bedzie potrzeba. liczbe czlonkow ReD ograniczylabym do 50-60 osob im nas mniej tym wiadomo.... czlonkow ss mozna by dokoptowywac po przedyskutowaniu tego przez WSZYSTKICH czlonkow gildii. tak bedzie sprawiedliwie i nikt nie bedzie mial nikomu za zle ze ktos do nas doszedl. oczywiscie mozna kogos tolerowac niespecjalnie  go lubiac, wiec wypowiedzi w stylu " bo ja go nie lubie" nie beda trafne, chyba ze naprawde sie juz kogos nie trawi. kazdy glos jest procentem za lub przeciw i dana osoba przechodzi wiekszoscia. nie oddanie glosu to glos na nie. w ten sposob kazdy mysle si ewypowie nawet gdyby mial tylko napisac tak

jak juz tak bardzo chcecie wyjsc wczesniej niz kilka dni przed dodatkiem to moze zrobmy jakies glosowanko i podawajcie propozzycje kiedy mielibysmy to zrobic

mati

Ostatnio edytowany przez mati (2008-10-25 01:49:47)

Offline

 

#36 2008-10-25 08:05:47

korana

Użytkownik

639205
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Proponuję opuścic szeregi SS w przyszły weekend (1-2.11). W weekend będzie nam się łatwiej zebrać razem i jest to 1.5 tyg przed dodatkiem więc chyba dość rozsądny czas. Nie ma sensu chyba żebyśmy to robili nie do końca przygotowani już w ten weekend. Da nam to też parę dni na wyłowienie jeszcze paru ewentualnych rozbitków, którzy być może również zechcą wyskoczyć za burtę.


[flash]http://wow.ukgl.co.uk/wow.swf?s=EU&r=ravenholdt&n=Kirith&h?=.swf[/flash]

Offline

 

#37 2008-10-25 11:08:07

Bladewar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

W 100% zgadzam sie Kor...przyszly weakend to dobry termin

Offline

 

#38 2008-10-25 12:52:03

bujzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

dla mnie tez pasuje ;] wolal bym szybciej ale nie bede naciskal ;p

hmm ja widzial bym nasz kochana nowa gildiie podzielona w nastepujacy sposob :

-GM ^^ kto by sie spodziewal hehe
-3-4 oficerow , hmm wiecej pkt widzenia danej sprawy , kazda decyzja podejmowana przez glowowanie razem z Gmem w sumie 5 glosow wiec rezultat bedzie
-rangi RL nie widze jakos w tym caly zestawieniu , Oficerowie prowadza rajdy  pod ich nieobecnosc ktos inny , moim zdaniem zbedna ranga ,
-Rajder(albo jakos podobni ;p) osoby przejawiajace chec do rajdowania , nominowane przez Oficerow z nizszej rangi, moim zdaniem zbedny jest podzial na Weternaow czy Core rajderow jak jest w SS , na rajd ida osoby potrzebne jest chodzi o klase , w przypadku gdy jest wiecej osob na dano miejsce roll albo dogadanie sie zwyczajne , chyba ze chcecie wprowadzic AP
-..... ranga osoby ktora juz nie jest kandydatem ale nie jest jeszcze rajderem
-Kandydat -przyjmowanie nowych na zasadzie takiej jak podal Quash 2 tygodnie okres przejsciowy i po tym czasie oficerowie razem z Gmem podejmuja decyzje oddajac swoj glos na Tak lub Nie

wczora rozmawialem z Dreadem idzie z nami , Farx podobno tez ma dosc sytuacji i chetnie z nami odejdzie

Ostatnio edytowany przez bujzel (2008-10-25 13:04:30)

Offline

 

#39 2008-10-25 14:09:57

Morda

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-21
Posty: 102
Punktów :   -10 

Re: Dlaczego od nowa ??

no orajt, orajt...
dokladnie Bujzel...

GM
+ 4 Oficerów
+ Weterani jako raiderzy i raid liderzy
+ Adept, członkowie gildii - nowi, tacy ktorzy nie raiduja, pvpuja, chca raidowac itp. itd.

co do terminu wyjscia z gildii dla mnie jest ok...


Szkoda, że mr. Q nie da rady nam GMować... osobiście chciałbym, żeby wrócił Spike.. i został GMem, ale... jeżeli nie... to: Korana !!! ... widziałbym też na tym miejscu Saia... ale chyba narazie ma ważniejsze sprawy na głowie... Widziałbym też na tym miejscu Shandri, ma już doświadczenie, podobnie jak Korana i Spike...

Więc moje nominations is:

- HolyMoonFlameSpike
- Korana
- Saitrio
- Shandri

Kolejność alfabetyczna, żeby nie było

Ostatnio edytowany przez Morda (2008-10-25 14:16:09)

Offline

 

#40 2008-10-25 14:45:58

bujzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 29
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

-dokladnie widze te same osoby co Ty Mordi jako Gma ;p moze juz czas najwyzszy przeprowadzic glosowanie na Gma co ?
-no i drugie glosowanie na Oficerow jesli zaakceptujecie ich ilosc to jest 4 jak podalismy

a tak btw ja tez chce takie kolorki ;p

Ostatnio edytowany przez bujzel (2008-10-25 14:48:06)

Offline

 

#41 2008-10-25 16:37:37

Shandri

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

myślę że tyle rang co wymieniacie czyli minimum z tym że wydaje mi się to tak : na początek 3-4 oficerów, jednak z czasem wypadałoby zwiększyć tą liczbę zależnie od rozrostu gildii, no ale to już przyszłość


ograniczylabym do 50-60 osob im nas mniej tym wiadomo....

Co do tego sie niezbyt zgadzam. Z jednej strony jest to dobre ale z drugiej strony sprawialoby tak zwane zastoje. Jak wiadomo nie kazdy i nie zawsze ma czas na raidy itp, jesli ograniczylibysmy tak jak to napisala Mati to naprawde ciezko byloby nam raidowac a po czasie gildia mogla by zamierac z powodu roznych sytuacji losowych. Moim zdaniem "rotacja" ludzi jest potrzebna w kazdej gildii a zamykanie dojscia i ograniczanie prowadzi tylko do upadku.

Ostatnio edytowany przez Shandri (2008-10-25 17:17:20)

Offline

 

#42 2008-10-25 17:13:45

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Witam wszystkich. Ja bym proponował wśród tych 4 osób głosowanie na gm a reszta zostaje oficerami i jakoś nie widzę problemu żeby oficerami było 5 osób wtedy jest pewność że chociaż jeden oficer będzie kiedy będzie potrzebny:P

Offline

 

#43 2008-10-26 14:24:34

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Dobra trzeba podejmowac decyzje , moja :

GM - Kor ( holy sie nie wypowiada wiec albo juz nie wroci do Wowa albo wykonuje zreczny manewr by sie wyslizgnac od Gma hehe )
Oficerka : Sai przy okazji RL
               Shandri przy okazji RL
               Blade ( jak obieca ze bedzie aktywny hehe )
               Sentis ( podobnie jak Blade )

Myslalme jeszcze o mati ( skoro ma doswiadczenie w kierowniu ludzmi ) ale jesli Kor by zostal Gm to niechcialbym.. no wiecie jeszcze sie pokloca hehe .

I mamy 4 ofi +1gm = 5 wiec nieparzysta liczba do glosowania .

Co do DKP to proponuje dwie zmiany:
1. zaczac operowac mniejszymi liczbami jak 10,20,30
2. Dawac mniejsze ilsoci dkp za bycie na raidzie i zrobic drozsze itemki, tak zeby kazde hymm licytowanie sie czy tez przebijanie mialo bolesniejszy skutek dla wygrywajacego, tym sposobem mam nadzieje ze uda sie doprowadic do tego ze ludzie beda czesciej sie dogadywac i naprawde wydawac dkp na itemki ktore duzo dla nich beda znaczyc.

Kolejna sprawa odnoscie ilosci ludzi w gildi i klas na jakie mozmy liczyc, to wyglada na to ze wotlk bedzie sporoym przelomem. Po pierwsze kazda instancja 25 osobwa bedzie miala tez odmiane 10 osobowa wiec w momencie jak nie uda nam sie zebrac skladu na 25 to zawsze moze isc 1x10 albo 2x10. Kolejan sprawa to zmiana w systemie bufow i same raidy beda teraz wygladac inaczej, Blizz obiecuje ze kazdy inst raidowy bedzie do zrobienia w najrozniejszych konfiguracjach klass i nie bedzie juz sytauacji takiej ze bez palladyna nie ma co isc albo bez warlocka itp. Wiec wyglada na to ze nie ma co sie martwic o ilosc ludzi na poczatku i tak najpierw bedziemy musili dobic lev do 80 pobiegac troche po instach itp. a do tego czasu juz powinno nas byc troche wiecej.

Ostatnio edytowany przez Quash (2008-10-26 14:34:29)

Offline

 

#44 2008-10-26 14:34:58

Elros

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Quash ale żeś to sobie wykombinował ale jednak myślę że to całkiem dobry pomysł. Zwłaszcza nieparzysta liczba do głosowania . Popieram także to co napisała shandri nie powinniśmy zamykać rekrutacji często się zdarza, że wśród nowych znajdą się perełki I przekonajcie vadina, qaaya, breireosa, luckyluka do przejscia tutaj
Heh edytuje posta bo Quash zmienił w tym momencie co ja wysłałem. Co do dkp to ci powiem, że i tak ludzie się nie będą dogadywać i znowu będą same drejny bo tego się nie da zmienić i skoro za bossa będzie powiedzmy 10-20 dkp to jeśli item będzie za 100 to już będzie bardzo drogo bo trzeba by zabić 5-10 bossów na jeden item więc większych wartości już się nie opłaca dawać a Saitrio i tak znajdzie sposób żeby zaraz mieć 3000 dkp

Ostatnio edytowany przez Elros (2008-10-26 14:40:44)

Offline

 

#45 2008-10-26 14:37:28

Quash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 39
Punktów :   

Re: Dlaczego od nowa ??

Elros napisał:

Quash ale żeś to sobie wykombinował ale jednak myślę że to całkiem dobry pomysł. Zwłaszcza nieparzysta liczba do głosowania . Popieram także to co napisała shandri nie powinniśmy zamykać rekrutacji często się zdarza, że wśród nowych znajdą się perełki I przekonajcie vadina, qaaya, breireosa, luckyluka do przejscia tutaj

hehe tak dalej pojdzie to cale ss bedzie w Nemesis a ich tam 5 zostanie hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.raiders-rd.pun.pl www.pedagogikagrc.pun.pl www.narutoreal.pun.pl www.nwf.pun.pl www.geodeci.pun.pl